Czym są zabawki sensoryczne?

O zabawkach sensorycznych słyszy coraz więcej rodziców, którzy dowiadują się o nich zazwyczaj w przypadku szukania odpowiednich ozdób do pokoju dziecięcego lub podczas wybierania prezentów dla dziecka, mających na celu zapewnienie mu niezbędnej rozrywki połączonej z rozwojem wyobraźni czy zdolności manualnych. Wszystkie szkraby uczą się dzięki aktywności swoich zmysłów, odbierając bodźce z otoczenia. Zapewniając odpowiednie natężenie i rodzaj inspiracji, wspieramy adaptację oraz socjalizację malucha.

Zabawki sensoryczne to idealne przytulanki dla dzieci. Dzięki ich ciekawym kształtom i wyrazistym kolorom są nie tylko oryginalnym elementem wystroju każdego pokoju dziecka, ale świetnym towarzyszem w przypadku spacerów, wyjazdów na wakacje czy spędzania czasu w przedszkolu. W mieszkaniu spełniają funkcję nie tylko poduszek dekoracyjnych, ale są świetną rozrywką dla każdego brzdąca, który lubi aktywność fizyczną połączoną z ciekawością i odkrywaniem otaczającego świata.

Wykonanie “sensorkówdla dzieci z bawełny oraz polaru minky pozwala na ich łatwe i częste pranie zaledwie w 30 stopniach. Zapraszamy do wyboru zabawek sensorycznych dla Twojego malucha jeszcze dziś!

Jak wybrać odpowiednią poduszkę dziecięcą?

Jesteś rodzicem, który zmaga się z wyborem odpowiednich ozdób do pokoju dziecięcego? Postaramy się udzielić krótkich rad, o których warto pamiętać przed przejściem do zakupów.

Po pierwsze, zadbaj o to, aby poduszki dla dzieci nie były nudne. W Atelier Małego Designu wiemy, jak sprawić, aby zakupione przez rodziców produkty nie leżały w kącie. Właśnie dlatego staramy się, aby poduszki dekoracyjne były także przytulankami dla dzieci, a nie zwykłymi elementami wystroju wnętrza, które nie zachęcają do codziennego korzystania. Wybierz je razem z Twoim maluchem – w końcu to pokój dziecka, to ono spędza w nim najwięcej czasu. Bierz pod uwagę jego sugestie, a Wasza więź polepszy się i pogłębi.

Po drugie, pamiętaj, że poduszki ozdobne oprócz walorów związanych z ich wyglądem powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kupując produkty w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymujesz artykuły stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Dbając o nich, stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały (bawełna, polar minky), a także ekologiczne wypełnienia zapewniające również odpowiedni komfort użytkowania.

Po trzecie, znajdź kształt i wielkość poduszki, które będą dopasowane do aktywności dziecka oraz jego wieku. Zadbaj o to, aby sprawdzić jej miękkość, a także wymiary. Nie każda poduszka dziecięca jest odpowiednim produktem dla kilkumiesięcznego niemowlaka, a została przygotowana dla dziecka w wieku szkolnym.

Ze wszystkimi dylematami pomogą Ci nasi wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl